UITSLAGEN INTERNE WEDSTRIJDEN
KEIZER SYSTEEM
Seizoen 2019-2020

 

Partijen in Ronde 18  17-01-2020.

Bassam Issa Jos Staats 1-0
Sander Kletter Henk de Ridder ½-½
Johan Dijkstra Inno de Weij Peters ½-½
Frank Hartog Sander Wage 1-0
Jacques Duin Hemmo Hulzebos 1-0
Jan Oord Hensen Trenning 1-0
Maxime Bodewits Hans Bosma 1-0
Han Wildevuur Cisko Meulenkamp 0-1
Jaap Dijkstra Yannick Oosterhoff 1-0

 

Partijen in Ronde 17  10-01-2020.

Bassam Issa Johan Dijkstra 1-0
Sander Kletter Frank Hartog ½-½
Jos Staats Henk de Ridder 1-0
Arie Bosman Inno de Weij Peters ½-½
Sander Wage Jan Oord ½-½
Hemmo Hulzebos Maxime Bodewits 1-0
Yannick Oosterhoff Jacques Duin 0-1
Hans Bosma Hensen Trenning 0-1
Jaap Dijkstra Han Wildevuur 0-1

 

Partijen in Ronde 16   03-01-2020.

Jarek Krawczyk Sander Kletter ½-½
Henk de Ridder Arie Bosman 1-0
Johan Dijkstra Frank Hartog 1-0
Inno de Weij Peters Jos Staats 1-0
Christiaan Timmer Jan Oord 1-0
Jo Krawczyk Han Wildevuur 1-0
Hemmo Hulzebos   Sander Wage ½-½
Maxime Bodewits   Jaap Dijkstra 1-0
Yannick Oosterhoff   Hans Bosma 1-0

 

Partijen in Ronde 15   27-12-2019.

Arie Bosman Johan Dijkstra 1-0
Jos Staats Jarek Krawczyk 1-0
Frank Hartog Hemmo Hulzebos 1-0
Inno de Weij Peters J.P. Koppenaal 1-0
Han Wildevuur Maxime Bodewits 0-1
Hans Bosma Jaap Dijkstra 1-0

 

Partijen in Ronde 14   20-12-2019.

Sander Kletter Bassam Issa ½-½
Henk de Ridder Johan Dijkstra ½-½
Jarek Krawczyk Arie Bosman 1-0
Frank Hartog Inno de Weij Peters ½-½
Jos Staats Sander Wage 1-0
Jan Oord Hemmo Hulzebos 1-0
Jaap Dijkstra Jo Krawczyk ½-½
Maxime Bodewits Jacques Duin 0-1
Hensen Trenning Rob Rendering 1-0
Cisko Meulenkamp Yannick Oosterhoff 0-1

 

Partijen in Ronde 13   13-12-2019.

Bassam Issa Inno de Weij Peters 1-0
Hemmo Hulzebos Henk de Ridder ½-½
Jarek Krawczyk Frank Hartog 0-1
Jacques Duin Jan Oord 0-1
Jaap Dijkstra Hensen Trenning ½-½
Rob Rendering Cisko Meulenkamp 0-1

 

Partijen in Ronde 12   6-12-2019.

Sander Wage Jo Krawczyk 1-0
Hemmo Hulzebos Jos Staats 0-1
Frank Hartog Maxime Bodewits 1-0
Hensen Trenning Christiaan Timmer 0-1
Jan Oord Cisko Meulenkamp 1-0
Jacques Duin Jaap Dijkstra 1-0
Hans Bosma Han Wildevuur 0-1

 

Partijen in Ronde 11   29-11-2019.

Arie Bosman Bassam Issa 0-1
Inno de Weij Peters Sander Kletter 0-1
Johan Dijkstra Jarek Krawczyk ½-½
Jo Krawczyk Jos Staats ½-½
Christiaan Timmer Hemmo Hulzebos 0-1
Frank Hartog Hensen Trenning 1-0
Han Wildevuur Jacques Duin ½-½
Jan Oord Yannick Oosterhoff 1-0
Cisko Meulenkamp Jaap Dijkstra ½-½

 

Partijen in Ronde 10   22-11-2019.

Henk de Ridder Bassam Issa ½-½
Sander Kletter Arie Bosman ½-½
Jarek Krawczyk Inno de Weij Peters ½-½
Jos Staats Johan Dijkstra 0-1
Hemmo Hulzebos Jo Krawczyk ½-½
Hensen Trenning Sander Wage ½-½
Christiaan Timmer   – Jacques Duin 1-0
Maxime Bodewits   – Jan Oord 1-0
J.P. Koppenaal   – Han Wildevuur 1-0
Jaap Dijkstra  – Rob Rendering ½-½

 

Partijen in Ronde 9   15-11-2019.

Arie Bosman Christiaan Timmer 1-0
Jo Krawczyk J.P. Koppenaal 1-0
Jan Oord Frank Hartog 0-1
Hensen Trenning Cisko Meulenkamp 1-0
Yannick Oosterhoff Maxime Bodewits 0-1
Han Wildevuur Jaap Dijkstra 0-1

 

Partijen in Ronde 8   08-11-2019.

Bassam Issa Jo Krawczyk 1-0
Jarek Krawczyk Christiaan Timmer 1-0
Inno de Weij Peters Jan Oord 1-0
Mark Nieuweboer Jos Staats ½-½
Jacques Duin Sander Wage ½-½
Hemmo Hulzebos Jaap Dijkstra 1-0
Maxime Bodewits Hensen Trenning 0-1
Cisko Meulenkamp Han Wildevuur 1-0

 

Partijen in Ronde 7   01-11-2019.

Henk de Ridder Sander Kletter ½-½
Bassam Issa Jarek Krawczyk 1-0
Jo Krawczyk Arie Bosman ½-½
Jan Oord Mark Nieuweboer ½-½
Sander Wage Yannick Oosterhoff 1-0
Hensen Trenning Jacques Duin 0-1
Han Wildevuur Hemmo Hulzebos 0-1
Jaap Dijkstra Maxime Bodewits 0-1

 

Partijen in Ronde 6   25-10-2019.

Johan Dijkstra Sander Kletter 0-1
Christiaan Timmer Bassam Issa 0-1
Jarek Krawczyk Henk de Ridder ½-½
Jos Staats Inno de Weij Peters ½-½
J.P. Koppenaal Jan Oord ½-½
Sander Wage Frank Hartog 0-1
Yannick Oosterhoff Hensen Trenning 1-0
Hemmo Hulzebos Hans Bosma 1-0
Rob Rendering Maxime Bodewits 0-1

 

Partijen in Ronde 5   18-10-2019.

Sander Kletter Christiaan Timmer 1-0
Inno de Weij Peters Jo Krawczyk ½-½
Jacques Duin Jos Staats 0-1
Jan Oord Han Wildevuur 1-0
Mark Nieuweboer Cisko Meulenkamp 1-0
Hensen Trenning Hemmo Hulzebos 1-0
Maxime Bodewits Sander Wage 0-1
Yannick Oosterhoff Jaap Dijkstra 1-0

 

Partijen in Ronde 4   11-10-2019.

Bassam Issa Sander Kletter ½-½
Christiaan Timmer Johan Dijkstra 1-0
Arie Bosman Henk de Ridder ½-½
Jan Oord Jarek Krawczyk 0-1
Sander Wage Inno de Weij Peters 0-1
Jos Staats Maxime Bodewits 1-0
Hemmo Hulzebos Cisko Meulenkamp ½-½
Han Wildevuur Yannick Oosterhoff 1-0
Hensen Trenning Jaap Dijkstra 1-0


Partijen in Ronde 3   04-10-2019.

Johan Dijkstra Bassan Issa ½-½
Sander Kletter Jarek Krawczyk 1-0
Christiaan Timmer J.P. Koppenaal 1-0
Jos Staats Arie Bosman 0-1
Maxime Bodewits Jo Krawczyk 0-1
Yannick Oosterhoff Jan Oord 0-1
Jacques Duin Hans Bosma 1-0
Cisko Meulenkamp Inno de Weij Peters ½-½
Sander Wage Hensen Trenning 1-0
Hemmo Hulzebos Rob Rendering 1-0

 

Partijen in Ronde 2   27-09-2019.

Frank Hartog Sander Kletter ½-½
Bassan Issa Arie Bosman 1-0
Jo Krawczyk Johan Dijkstra 0-1
Henk de Ridder Jos Staats 1-0
Hans Bosma J.P. Koppenaal 0-1
Inno de Weij Peters Jaques Duin ½-½
Maxime Bodewits Hemmo Hulzebos 1-0
Benjamin van ‘t Goor Yannick Oosterhoff 0-1


Partijen in Ronde 1   20-09-2019.

Jaap Dijkstra Jarek Krawczyk 0-1
(alle andere spelers speelden voor de Lindebokaal: zie pagina Lindebokaal)