Hier zie je de rangschikking:

de betekenis van de kolommen is als volgt:

Prt = hoeveelheid partijen die je gespeeld hebt

W – R – V = winst – remise – verlies

Score = jouw totaal behaalde punten

Wrst = je puntenwaarde (dit wordt in het begin vastgesteld, gebaseerd op je interne rating. Deze waarde verandert wekelijks afhankelijk van winst remise of verlies. Bij afwezigheid met afmelding is je score (tot vier keer) je waarde plus eenderde erbij. Na vier keer krijg je geen extra punten. Bij afwezigheid zonder afmelding krijg je ook geen punten. Als je extern speelt krijg je wel eenderde van je punten erbij.

Rtg = je rating van deze week.

Bekijk ook de actuele KNSB-rating van de leden van Van der Linde.

 

Rating Graphs

 

Rangschikking na Ronde 6 – 23-10-2020 – Overzicht.
Pos Naam Score Rtg Prt W R V TPR SRtg
1 Christiaan Timmer 238,5 1476 6 3 3 0 1551 1455
2 Sander Kletter 224,5 1721 6 3 2 1 1578 1742
3 Johan Dijkstra 214,5 1638 6 3 2 1 1747 1610
4 Bassam Issa 210,0 1746 5 4 1 0 1565 1755
5 Jarek Krawczyk 189,0 1615 6 2 3 1 1505 1625
6 Hensen Trenning 180,0 1259 6 4 0 2 1460 1221
7 Inno de Weij Peters 162,2 1500 4 2 1 1 1665 1475
8 Mark Nieuweboer 158,7 1529 4 0 4 0 1595 1520
9 Sander Wage 153,0 1319 4 0 3 1 1573 1293
10 Henk de Ridder 145,5 1656 4 0 3 1 1345 1696
11 Yannick Oosterhoff 141,0 1166 6 3 0 3 1356 1135
12 Ryan Heidekamp 135,0 1049 6 3 0 3 1246 1012
13 Hemmo Hulzebos 132,3 1252 5 2 0 3 1197 1268
14 Cisko Meulenkamp 124,5 1221 3 1 1 1 1242 1223
15 Jan Oord 123,0 1415 3 1 1 1 1399 1417
16 Wessel Heetebrij 104,0 1116 5 2 0 3 1267 1100
17 Jan Pieter Koppenaal 88,0 1535 1 0 0 1 810 1545
18 Frank Hartog 75,5 1675 3 0 2 1 1335 1708
19 Jaap Dijkstra 69,0 1005 5 1 0 4 928 1018
20 Han Wildevuur 38,7 1064 5 0 0 5 404 1122

 

Rangschikking na Ronde 5 – 16-10-2020 – Overzicht.
Pos Naam Score Rtg Prt W R V TPR SRtg
1 Johan Dijkstra 215,0 1656 5 3 2 0 1902 1610
2 Sander Kletter 194,5 1725 5 3 1 1 1571 1742
3 Christiaan Timmer 181,5 1458 5 2 3 0 1457 1455
4 Jarek Krawczyk 177,0 1611 5 2 2 1 1458 1625
5 Bassam Issa 165,0 1745 4 3 1 0 1534 1755
6 Yannick Oosterhoff 146,0 1166 5 3 0 2 1347 1135
7 Ryan Heidekamp 141,0 1055 5 3 0 2 1322 1012
8 Inno de Weij Peters 140,3 1499 3 2 0 1 1715 1475
9 Hensen Trenning 137,0 1253 5 3 0 2 1475 1221
10 Mark Nieuweboer 132,8 1531 3 0 3 0 1635 1520
11 Sander Wage 127,0 1308 3 0 2 1 1530 1293
12 Henk de Ridder 122,0 1666 3 0 2 1 1361 1696
13 Cisko Meulenkamp 112,8 1221 3 1 1 1 1242 1223
14 Hemmo Hulzebos 111,0 1252 5 2 0 3 1197 1268
15 Jan Oord 109,0 1415 3 1 1 1 1399 1417
16 Maxim Bodewits 81,7 1251 1 0 0 1 335 1268
17 Jan Pieter Koppenaal 79,3 1535 1 0 0 1 810 1545
18 Wessel Heetebrij 78,0 1102 4 1 0 3 1201 1100
19 Frank Hartog 76,0 1675 3 0 2 1 1335 1708
20 Jaap Dijkstra 59,0 1005 5 1 0 4 928 1018
21 Han Wildevuur 38,7 1077 4 0 0 4 430 1122

 

Rangschikking na Ronde 4 – 9-10-2020 – Overzicht.
Pos Naam Score Rtg Prt W R V TPR SRtg
1 Johan Dijkstra 194,5 1653 4 3 1 0 1990 1610
2 Sander Kletter 172,0 1732 4 3 0 1 1591 1742
3 Christiaan Timmer 162,5 1464 4 2 2 0 1505 1455
4 Jarek Krawczyk 154,0 1608 4 2 1 1 1397 1625
5 Bassam Issa 142,5 1745 3 2 1 0 1500 1755
6 Inno de Weij Peters 127,0 1499 3 2 0 1 1715 1475
7 Cisko Meulenkamp 124,3 1240 2 1 1 0 1548 1223
8 Yannick Oosterhoff 115,0 1149 4 2 0 2 1279 1135
9 Hemmo Hulzebos 113,0 1259 4 2 0 2 1230 1268
10 Hensen Trenning 108,0 1247 4 2 0 2 1501 1221
11 Mark Nieuweboer 106,2 1524 2 0 2 0 1582 1520
12 Ryan Heidekamp 101,0 1036 4 2 0 2 1258 1012
13 Henk de Ridder 98,0 1669 2 0 1 1 1226 1696
14 Sander Wage 97,0 1303 2 0 1 1 1558 1293
15 Wessel Heetebrij 79,0 1102 4 1 0 3 1201 1100
16 Jan Oord 70,7 1408 2 0 1 1 1274 1417
17 Jan Pieter Koppenaal 68,0 1535 1 0 0 1 810 1545
18 Jaap Dijkstra 62,0 1011 4 1 0 3 965 1018
19 Frank Hartog 51,0 1678 2 0 1 1 1180 1708
20 Han Wildevuur 40,0 1078 3 0 0 3 255 1122

 

Rangschikking na Ronde 3 – 2-10-2020 – Overzicht.
Pos Naam Score Rtg Prt W R V TPR SRtg
1 Sander Kletter 172,0 1749 3 3 0 0 2130 1742
2 Johan Dijkstra 145,0 1636 3 2 1 0 1902 1610
3 Christiaan Timmer 128,0 1459 3 1 2 0 1466 1455
4 Hensen Trenning 119,0 1252 3 2 0 1 1637 1221
5 Cisko Meulenkamp 115,8 1240 2 1 1 0 1548 1223
6 Yannick Oosterhoff 112,0 1150 3 2 0 1 1284 1135
7 Jarek Krawczyk 103,5 1607 3 1 1 1 1366 1625
8 Bassam Issa 98,0 1745 2 1 1 0 1471 1755
9 Mark Nieuweboer 96,0 1524 2 0 2 0 1582 1520
10 Henk de Ridder 91,3 1669 2 0 1 1 1226 1696
11 Wessel Heetebrij 85,0 1103 3 1 0 2 1150 1100
12 Inno de Weij Peters 83,0 1488 2 1 0 1 1684 1475
13 Jan Oord 74,7 1418 1 0 1 0 1455 1417
14 Hemmo Hulzebos 72,0 1255 3 1 0 2 1180 1268
15 Sander Wage 69,5 1303 2 0 1 1 1558 1293
16 Ryan Heidekamp 69,0 1020 3 1 0 2 1183 1012
17 Jaap Dijkstra 64,0 1015 3 1 0 2 999 1018
18 Jan Pieter Koppenaal 55,0 1535 1 0 0 1 810 1545
19 Frank Hartog 53,0 1678 2 0 1 1 1180 1708
20 Han Wildevuur 40,0 1094 2 0 0 2 277 1122

 

Rangschikking na Ronde 2 – 25-9-2020 – Overzicht.
Pos Naam Score Rtg Prt W R V TPR SRtg
1 Hensen Trenning 127,0 1253 2 2 0 0 2204 1221
2 Sander Kletter 125,0 1748 2 2 0 0 2184 1742
3 Bassam Issa 107,5 1745 2 1 1 0 1471 1755
4 Johan Dijkstra 102,0 1626 2 1 1 0 1851 1610
5 Cisko Meulenkamp 88,3 1229 1 1 0 0 1818 1223
6 Mark Nieuweboer 84,0 1524 2 0 2 0 1582 1520
7 Christiaan Timmer 83,0 1456 2 0 2 0 1469 1455
8 Wessel Heetebrij 83,0 1105 2 1 0 1 1178 1100
9 Hemmo Hulzebos 81,0 1272 2 1 0 1 1384 1268
10 Inno de Weij Peters 77,0 1488 2 1 0 1 1684 1475
11 Yannick Oosterhoff 72,0 1133 2 1 0 1 1111 1135
12 Ryan Heidekamp 66,0 1020 2 1 0 1 1143 1012
13 Jan Pieter Koppenaal 63,3 1545 0 0 0 0 1545
14 Henk de Ridder 61,7 1681 1 0 0 1 810 1696
15 Jarek Krawczyk 59,5 1607 2 0 1 1 1352 1625
16 Sander Wage 59,0 1303 2 0 1 1 1558 1293
17 Frank Hartog 56,5 1678 2 0 1 1 1180 1708
18 Jan Oord 55,0 1418 1 0 1 0 1455 1417
19 Han Wildevuur 42,7 1110 1 0 0 1 335 1122
20 Rob Rendering 41,3 956 0 0 0 0 956
21 Jaap Dijkstra 27,0 999 2 0 0 2 318 1018

 

Rangschikking na Ronde 1 – 18-9-2020 – Overzicht.
Pos Naam Score Rtg Prt W R V TPR SRtg
1 Johan Dijkstra 87,0 1625 1 1 0 0 2496 1610
2 Hensen Trenning 87,0 1245 1 1 0 0 2508 1221
3 Inno de Weij Peters 84,0 1492 1 1 0 0 2425 1475
4 Sander Kletter 78,0 1743 1 1 0 0 2093 1742
5 Bassam Issa 78,0 1756 1 1 0 0 2068 1755
6 Wessel Heetebrij 75,0 1114 1 1 0 0 1935 1100
7 Ryan Heidekamp 72,0 1025 1 1 0 0 1818 1012
8 Mark Nieuweboer 64,0 1518 1 0 1 0 1455 1520
9 Christiaan Timmer 63,5 1457 1 0 1 0 1520 1455
10 Jan Pieter Koppenaal 54,7 1545 0 0 0 0 1545
11 Cisko Meulenkamp 53,3 1223 0 0 0 0 1223
12 Frank Hartog 38,0 1684 1 0 0 1 421 1708
13 Henk de Ridder 37,0 1681 1 0 0 1 810 1696
14 Jarek Krawczyk 36,0 1608 1 0 0 1 675 1625
15 Jan Oord 33,0 1417 0 0 0 0 1417
16 Hemmo Hulzebos 32,0 1267 1 0 0 1 955 1268
17 Sander Wage 31,0 1292 1 0 0 1 942 1293
18 Yannick Oosterhoff 30,0 1121 1 0 0 1 300 1135
19 Han Wildevuur 29,0 1122 0 0 0 0 1122
20 Jaap Dijkstra 28,0 1005 1 0 0 1 212 1018
21 Rob Rendering 27,0 956 0 0 0 0 956